Питання проїзду школярів у дні навчання увесь час турбує львівських батьків. Коли, скільки і в якому транспорті треба платити, коментують перевізники.

У будні дні в години навчання з 7 ранку до 8 вечора учні можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом міста. Єдиною умовою безгрошового проїзду є наявність у дитини оригіналу учнівського посвідчення. Виключення становлять канікули та вихідні дні. Про це розповів керівник Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка. Безкоштовний проїзд діє виключно у міському транспорті, а на приміських маршрутах доведеться купувати квиток.

Звичайно, з доброї волі водій може не взяти грошей зі школяра.

Популярні новини зараз
Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Міські перевізники не отримують відшкодування за безквитковий проїзд учнів, але це питання зараз піднімається. У бюджет наступного року планують закласти кошти на перевезення дітей, адже кількість школярів, які користуються громадським транспортом, дуже велика.

Нагадаємо, що на подвір'їльвівської школи знайшли застарілий боєприпас

Як повідомляв портал Знай.ua, про російськомовний ліцей негативно відгукнулися в мережі

Також Знай.ua писав про те, що чеська компанія з'єднає Львівщину та Прагу нічним потягом