У Львові водій вирішив проскочити перед поїздом і об'їхав шлагбауми.
Про це розповіла Анастасія Савчук в групі "Варта1" і зняла порушника на камеру.
Повідомляється, що інцидент трапився 26 лютого, близько 23:20. Водій однієї з іномарок вирішив не чекати поїзда і порушити ПДР. Об'їхав шлагбауми і поїхав у справах. Йому пощастило і він встиг.

"26.02 вул. Зубровська, близько 23: 20 шлагбауми опустилися і запалилися червоні ліхтарі. Водій Мегана АС 1677 ЕН (номери дуже брудні, важко розібрати) вирішив не чекати поїзда і порушити ПДР. Об'їхав шлагбауми і поїхав у справах. Йому пощастило, адже поїзд прибув за 30 сек. Патрульна поліція України
зверніть увагу, будь ласка",- написала автор поста.

Коментатори розбилися на два табори. Хтось назвав автора поста "щуром" за те, що "спалила" водія перед поліцією, а хтось порахував правильним вчинок дівчини:

Популярні новини зараз

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується зі своєю сестрою Ольгою: "Я обираю так жити"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Фото оголеної Ані Лорак розлетілося по соціальних мережах: "Це справжня?"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще
"ГЕРОЙ УКРАЇНИ, зафіксував злочин століття. Батьки повинні пишатися. Ще належить грамота і орден. Браво", "У Львові криси ви незнали?", "Це був його вибір, би так ніколи не їхав, але нічого не маю проти якщо людина реально оцінила та врахувала всі фактори", "Прочитати коментарі, аж волосся дибки стає! Потрібно забирати водійське посвідчення у всіх "індивідуумів", які пишуть: "стукач", "це його вибір", "ябіда" і т.д. Хоча, швидше всього, у них його немає. Або купили, як "герой" цього відео... Люди! Їздіть по правилах, бляха муха!!!
Не дарма їх придумали! Через таких хитрожопих і відбуається більшість ДТП", "Шкода що той поїзд не їхав трохи скоріше, було б на одного придурка менше", "Дібіл збережеш хвилину загубиш життя!", "Таких хворих, навіть,не шкода,шкода було би поїзда".