Мер Львова Андрій Садовий відзначив свій день народження. Львів'яни не залишилися осторонь і подарували креативний ролик, в якому зібрані всі проколи градоначальника. У ньому зібрані також всі скандальні і малоприємні ситуації за участю Садового.

Відео-подарунок поширили у соціальних мережах та групах Львова. У тексті до відео йдеться, що Андрію Садовому виповнилося 52 роки. Львів'яни його щиро вітають і дарують цей ролик.

У коментарях користувачі писали, що вітають мера з останнім днем народження на посаді мера і висловлювалися з приводу того, що градоначальник набрид усім.

Варто відзначити, що у Львові, як і в будь-якому іншому місті України є свої проблеми і свої досягнення. Однією з проблем став громадський транспорт. Місцеві активісти показали, як ходять тролейбуси по одному з міських маршрутів. Розкладу немає або воно не дотримується. Активісти порахували, що з 11 тролейбусів до поліпшень Садового залишилися лише 9. З них вдень на маршруті лише 3 машини. Чекати громадський транспорт можна довго. Також вони припустили, що відсутність тролейбусів робиться для того, що автобуси зібрали більше пасажирів.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

Також Знай повідомляв, що перед виборами мер Львова Садовий вирішив показати, яким місто буде через кілька років і представив інфраструктурні проекти. Так у Львові планують завершити ремонт вулиці Чернівецької, реконструкцію частини вулиці Богдана Хмельницького.

Нещодавно Знай передавав, що у Львові з'явився новий фонтан якраз перед виборами.