У Львові медики провели складну операцію – фахівці видалили величезну менінгіому, яка зростала з оболонки головного мозку. Своїм успіхом поділилася Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що нещодавно до лікарів звернулася жінка, у якої впродовж п'яти років на голові росла "гуля". Вона потрапила в лікарню з паралізованою лівою рукою і ногою. Такі симптоми не дозволяли затягувати з лікуванням. У неї діагностували менінгіому – доброякісну пухлину розміром 10х7 см.

Менінгіома / фото: Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги в Facebook

Менінгіома / фото: Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги в Facebook

Медики провели всі необхідні дообстеження, після чого взялися до негайного нейрохірургічному втручання. Фахівці установи видалили менінгіому з пластикою твердої оболонки і кістки титановою пластиною. Лікарі зазначили, що це була одна з найскладніших операцій нейрохірургії, оскільки видалення такої пухлини загрожує рясною кровотечею під час операції, через те, що добре забезпечується кровообігом.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще

Менінгіома / фото: Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги в Facebook

На щастя, операція пройшла успішно. Адміністрація лікарні висловила подяку нейрохірургам Андрію Токарському, Остапу Федорке, Андрію Батюку, анестезіологу Любові Діжак, операційній медсестрі Тетяні Саєнко, анестезістці Катерині Кирик і молодшій медичній сестрі Соломії.

На даний момент рух в лівих кінцівках пацієнтки відновився, а сама вона йде на поправку. "Гулі" на голові більше немає, до жінки повернулася активність і її вже навіть відпустили додому.

Нагадаємо, що у Львові вперше провели операцію по пересадці серця.

Як повідомляв портал Знай.иа, у Львівській області блискавка потрапила в жінку через розетку.

Також Знай.иа писав, що львів'янин зі старшим діагнозом потребує допомоги, щоб отримати шанс на повноцінне життя.