У Львові медики провели складну операцію – фахівці видалили величезну менінгіому, яка зростала з оболонки головного мозку. Своїм успіхом поділилася Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що нещодавно до лікарів звернулася жінка, у якої впродовж п'яти років на голові росла "гуля". Вона потрапила в лікарню з паралізованою лівою рукою і ногою. Такі симптоми не дозволяли затягувати з лікуванням. У неї діагностували менінгіому – доброякісну пухлину розміром 10х7 см.

Менінгіома / фото: Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги в Facebook

Менінгіома / фото: Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги в Facebook

Медики провели всі необхідні дообстеження, після чого взялися до негайного нейрохірургічному втручання. Фахівці установи видалили менінгіому з пластикою твердої оболонки і кістки титановою пластиною. Лікарі зазначили, що це була одна з найскладніших операцій нейрохірургії, оскільки видалення такої пухлини загрожує рясною кровотечею під час операції, через те, що добре забезпечується кровообігом.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Ридаюча пенсіонерка не могла потрапити на потяг "Одеса-Київ" через відсутність сертифіката: на тест не вистачало 200 гривень

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

Менінгіома / фото: Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги в Facebook

На щастя, операція пройшла успішно. Адміністрація лікарні висловила подяку нейрохірургам Андрію Токарському, Остапу Федорке, Андрію Батюку, анестезіологу Любові Діжак, операційній медсестрі Тетяні Саєнко, анестезістці Катерині Кирик і молодшій медичній сестрі Соломії.

На даний момент рух в лівих кінцівках пацієнтки відновився, а сама вона йде на поправку. "Гулі" на голові більше немає, до жінки повернулася активність і її вже навіть відпустили додому.

Нагадаємо, що у Львові вперше провели операцію по пересадці серця.

Як повідомляв портал Знай.иа, у Львівській області блискавка потрапила в жінку через розетку.

Також Знай.иа писав, що львів'янин зі старшим діагнозом потребує допомоги, щоб отримати шанс на повноцінне життя.