Львів'янка Оксана Бобошко-Вандерховен візьме участь у конкурсі Grandma Universe 2020 у категорії красунь 50+.

Оксана Бобошко-Вандерховен, фото: facebook

Про це розповіла володарка титулу Top of Universe 2018 Уляна Оксентюк.

За словами останньої, боротьба за звання найгарнішої жінки Всесвіту віком 50+ на конкурсі Grandma Universe 2020 відбуватиметься з 19-23 січня у місті Софія в Болгарії.

Уляна Оксентюк вірить у перемогу своєї наступниці та розповідає, що Оксана Бобошко-Вандерховен - невиправна оптимістка, займається бізнесом і мистецтвом, а головне кредо в житті — в 50 років нарешті можна жити в задоволення. Окрім цього, вона колекціонує антикварні листівки, читає лекції про моду того часу і цікавих жінок, подорожує і танцює танго.

"Нашою представницею, уособленням та символом краси Східної Європи стала наша львів’янка, неперевершена Оксана Бобошко-Вандерховен. Оргкомітетом міжнародного конкурсу краси "Місіс Східна Європа" одноголосно була затверджена кандидатура Оксани, тому що ми впевнені, що саме вона зможе достойно та на високому рівні представити Східну Європу на світовому подіумі", - розповіла титулована красуня.

Оксана Бобошко-Вандерховен, фото: facebook

Нагадаємо,  скандально відома Наталія Болюх, яка завоювала титул "Міс Львів" в 2018 році, виступила на російському телебаченні і поскаржилася на переслідування з боку українських націоналістів. Їй нібито влаштували "репресії" у рідному Львові.