Скандально відома Наталія Болюх, яка завоювала титул «Міс Львів» в 2018 році, виступила на російському телебаченні і поскаржилася на переслідування з боку українських націоналістів. Їй нібито влаштували «репресії» у рідному Львові.

Красуня з'явилася на ефір одного з пропагандистських каналів в РФ, де її скарг присвятили цілу годинну передачу під назвою «Зацькована».

Раніше українські ЗМІ довели зв'язок львівської королеви краси з російським високопоставленим чиновником, який хвалиться особистою дружбою з Володимиром Путіним і дякував за підтримку лідера Чечні Рамзана Кадирова. Крім того, Болюх неодноразово відвідувала Москву після 2014 року, стверджуючи, що у неї там «друзі».

Скрін росСМИ

На російському ТБ вона заявила, що після чергового відвідування Москви у львівському аеропорту до неї підійшли невідомі чоловіки, які запропонували їй повернутися назад. Після цього вони нібито продовжили переслідувати дівчину, погрожуючи і запитуючи, чи не під'їде за нею "Hummer на московських номерах".

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Показати ще

Болюх також погодилася з твердженням російської провідної, що «активісти Революції Гідності – агресивні, тупі люди, які, представляючи меншість, визначають майбутнє більшості".

Нагадаємо, російський чиновник, в стосунках з яким зізналася володарка титулу "Міс Львів-2018" Наталія Болюх, відверто зневажає українців.