Львівщина збунтувалась проти очільника Національної поліції Львівської області Василя Віконського після скандального силового розгону протестувальників на станції Соснівка. Як відомо, наказ про застосування сили щодо мирних активістів віддав особисто Василь Віконський.

На сторінці Громадської ради при Львівській ОДА у мережі "Facebook" опублікували повідомлення з закликом об'єднатися у акції протесту, яка відбудеться 1 жовтня о 8:30 під стінами Львівської ОДА з метою вимоги відставки голови поліції Львівщини."Геть вугілля РФ та його "захисника" Віконського з Львівщини. Закликаємо усіх небайдужих львів’ян та жителів області долучитись до акції протесту",- йдеться в повідомленні.

Як повідомив Штаб блокади торгівлі з окупантами, у суботу, 21 вересня, силовики без будь-яких нашивок силою розігнали активістів, які чергували біля вагонів з російським вугіллям на станції Соснівка. Серед іншого поліція била жінок та кидалася камінням. Було заарештовано частину протестантів, до яких входили шахтарі та ветерани, а саме 28 осіб. Через деякий час їх відпустили.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Щасливий Євген Кошовий привітав свою доньку з Днем народження: "13 нормальний поверх"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Показати ще

На вимогу губернатора Львівської області Маркіяна Мальського написати заяву про звільнення Василь Віконський відповів, що прийме відповідне рішення лише після розпорядження голови Національної поліції України Сергія Князєва.

Нагадаємо, що про розгін силовиками протестуючих на Львівщині розповів глава громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш

Як повідомляв портал Знай.ua, під час наради у Львівській обласній державній адміністрації до зали увірвалися 50 протестувальників

Також Знай.ua писав про те, що Василь Віконський розігнав протестувальників на Львівщині