У зв'язку з резонансним силовим розгоном протестувальників Національною поліцією на станції Соснівка Львівської області, де шахтарі, місцеві жителі та атовці блокували вагони з російським вугіллям, сьогодні, 24 вересня на нараді Львівської обласної державної адміністрації очільник області Маркіян Мальський попросив голову Нацполіції Львівщини Василя Віконського написати заяву про звільнення. Він вмотивував це тим, що після перегляду відео з місця подій зробив висновок, що своїм наказом про застосування сили щодо учасників акції протесту Василь Віконський перевищив свої повноваження.

Під час апаратної наради обласної державної адміністрації близько 50 активістів "УВУ АТО", Нацкорпуса та інших організацій увірвалися до сесійної зали з вимогою відсторонити від своїх обов'язків керівника Національної поліції Львівській області Василя Виконского.

Популярні новини зараз

Пенсія в 60 дістанеться лише обраним: як зміниться мінімальний стаж вже з 2020

Каменських засвітила ідеальне тіло на випадковому фото: "Просто неземна"

Пророцтво Ванги на 2020 рік: які глобальні зміни передбачила для людства ясновидиця

Лазарєв зізнався, чи буде весілля з Лорак: "Я абсолютно щасливий!"

Показати ще

За словами Василя Віконського, поліція мала повне право на застосування сили, про що і розпорядився особисто керівник поліції Львівщини. На заяву Мальського про те, що Віконський має оголосити про звільнення, останній відповів категоричною відмовою та заявив, що піде у відставку тільки після розпорядження безпосереднього керівника - голови Нацполіції Сергія Князєва.

Нагадаємо, що ще на початку вересня у Соснівці на Львівщині місцеві мешканці, шахтарі та атовці заблокували вагони з російським вугіллям, яке знаходилось на станції. 

Як повідомляв портал Знай.ua,  23 вересня, президент України Володимир Зеленський підписав більшу частину законопроектів, які були ухвалені новообраною Радою ІХ скликання

Також Знай.ua писав про те, що 18 вересня, в Запоріжжя прибув новий глава ГУНП в Запорізькій області.