У Львові серйозно погіршилася ситуація з безробіттям: кількість непрацевлаштованих мешканців досягла 30 тисяч - це у 2,5 рази більше, ніж минулого року.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, 36% з тих, хто зареєструвався у Центрі зайнятості, це люди віком до 35 років.

Разом з тим ринок вакансій не здатен покрити пропозицію і задовільнити усі робочі руки й голови - лише 4,5 тисячі пропозицій. Виходить, що на кожну позицію претендує щонайменше 6 людей.

Директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк розповів, що число безробітних збільшилося аж в 4 рази на Дрогобиччині, у Бориславі та туристичних Моршині й Трускавці.

До слова, найбільше бракує фахівців по роботі з інструментом. Середня зарплатня на вакансіях, які пропонують у Центрі зайнятості, становить не більше 7,5 тисяч гривень.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Тим часом депутати Львівської міськради затвердили детальний план території, яким передбачається знесення будинку 19 століття на вулиці Поповича. На його місці планують побудувати нову п'ятиповерхівку і підземний паркінг. Рішення прийняли в понеділок, 7 вересня.

Нагадаємо, закриті на карантин франківці знайшли себе в Forbes:"перші в рейтингу".

Автори рейтингу, опублікованого у вересневому випуску журналу, розповіли, що список складали для того, щоб визначити: які напрямки залучення інвестицій і розвитку бізнесу найперспективніші.

Тим часом Київ очолив антирейтинг по коронавірусу, Кличко озвучив лякаючі цифри.