Депутати Львівської міськради затвердили детальний план території, яким передбачається знесення будинку 19 століття на вулиці Поповича. На його місці планують побудувати нову п'ятиповерхівку і підземний паркінг. Рішення прийняли в понеділок, 7 вересня.

За адресою Поповича, 6 знаходиться двоповерховий будинок, який побудували ще в 1860-1870 роках. Представники ОСББ "Грушевський", які орендують цю землю, заявили, що в будинку є сім житлових квартир. Всіх мешканців будинку відселили, оскільки будівля вважається аварійною. В ОСББ хочуть, щоб на місці старого будинку з'явилася п'ятиповерхівка.

Якщо проект таки реалізують, люди переїдуть в новобудову, де вже налічуватиметься 40 квартир, а також підземний паркінг. У міськраді підкреслили, що будинок хоч і побудований в 19 столітті, проте пам'яткою архітектури не є, а значить, його спокійно можна зносити, як і інші старі будинки.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Нагадаємо, закриті на карантин франківці знайшли себе в Forbes:"перші в рейтингу".

Автори рейтингу, опублікованого у вересневому випуску журналу, розповіли, що список складали для того, щоб визначити: які напрямки залучення інвестицій і розвитку бізнесу найперспективніші.