У Львові та області можуть закрити фітнес-зали і ресторани. Таку вимогу висунув губернатор Львівської області Максим Козицький до мера обласного центру Андрію Садовому. Губернатор написав лист градоначальнику, в якому вимагає терміново скликати засідання комісії з ТЕБ та НС.

В документі Козицький попросив Садового закрити всі заклади громадського харчування та фітнес-зали, як того вимагає постанова Кабінету міністрів №392 і рішення місцевої комісії з ТЕБ та НС. Причиною написання такого листа є відсутність яких-небудь розпоряджень головного санітарного лікаря України, які повинні були бути направлені в обласну комісію для розгляду і скасування обмежень. Козицький зазначив, що у Львові не було ніяких послаблень карантину.

Далі Козицький пише, що він вважає, що самовільні послаблення карантину у Львові є передчасними і безвідповідальними, тому облдержадміністрація направила в прокуратуру і поліцію Львівської області звернення.

Варто відзначити, що львівську мерію викрили в масових порушеннях закупівель. в результаті з бюджету було незаконно витрачено близько мільярда гривень. Державні аудитори виявили, що кожна 28 тендер був проведений з порушеннями. 

Нагадаємо, Знай писав, що у львівській мерії знайшли розтрати на міллард.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль налякала фанатів пластикою – губи й очі на все обличчя

Юні кияни з балончиками показали Кличку, як покарати бидло-водіїв

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Напівгола хмельничанка у фонтані показала Руслані, що таке "дикі танці" - приберіть дітей від екранів

Показати ще

Знай повідомляв, що Садового звинуватили в тому, що він бере кредити і позбавляє Львів нових садків та майданчиків.

Нещодавно Знай передавав, що мерія відмовилася фінансувати ФК Карпати.