Статистичні дані Львівської області говорять про те, що за нареченою треба їхати саме сюди. Як повідомляють у прес-службі Головного управління статистики у Львівській області, станом на 1 січня 2019 року у сільській місцевості Львівщини проживало 511,9 тис. жінок.

У середньому до сімейного життя сільські дівчата вступають у віці 26 років, а у містах - приблизно 27 років. Такі дані склали, опираючись на статистику 2018 року.

Якщо звернути увагу на народжуваність, то серед немовлят, народжених минулого року сільськими жінками, 44% – перші діти, 36% – другі, 13% – треті.

Популярні новини зараз
Хоч-не хоч, а в ТЦК йти все одно доведеться: українцям не залишили альтернативи Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо
Показати ще

Також варто зазначити, що по селах Львівщини народжуються частіше хлопчики. У 2018 році у сільській місцевості народилося 10,0 тис. дітей, з них 4,8 тис. дівчаток, що на 5,9% менше, порівняно з даними 2017 року. А на 100 новонароджених дівчаток припадає 107 хлопчиків у сільській місцевості та 104 хлопчики у містах.

Нагадаємо, що у Львівській області чоловіки перебувають в меншості порівняно з прекрасною половиною

Як повідомляв портал Знай.ua, автори проекту хочуть привернути увагу до деформації тіла людини

Також Знай.ua писав про те, що які нововведення чекають на українців з приходом нової влади?