Львівські експерти, шляхом взяття проб грунту в районі діючого підприємства в селі Чишки Пустомитівського району, виявили вміст важких металів понад норму.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції Львівщини відібрали проби ґрунту поблизу приватного підприємства "Бізнес-Інтер-Груп" в селі Чишки.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

У двох з п'яти пробах ґрунту екологи виявили перевищення вмісту важких металів:

в пробі ґрунту, відібраної на земельній ділянці близько 5 м на схід від підприємства: цинк перевищує допустиму норму в 1,3 рази, кадмій — у 1,4 рази, кобальт — в 1,7 рази, залізо — у 1,2 рази, марганець — в 1,7 рази;
в пробі ґрунту, відібраної на земельній ділянці за межами підприємства з північно-східної сторони: перевищення цинку — в 1,7 рази, кадмію — у 1,5 рази, залізо — у 1,2 рази.

Нагадаємо, що вміст газового балончика потрапив у очі трьом школяркам на Львівщині

Як повідомляв портал Знай.ua, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ провели дослідження пляжів в Запоріжжі.

Також Знай.ua писав про те, що архівні документи, які до недавнього часу зберігалися під грифом" секретно, нарешті оприлюднили.