Стало відомо про те, що у Львові чотирирічному хлопчикові провели операцію з видалення пухлини у вусі. Унікальна подія.

Таким чином повідомляється, що у Львові лікарі вперше видалили пухлину, яка перебувала у вусі малоінвазивним способом. Проводили операцію чотирирічному хлопчикові через слуховий прохід.

Про це повідомили в обласній дитячій лікарні Охматдит.

Там лікарі розповідають, що батьки маленького Артема з Хмельницького звернулися до медиків. Не так давно мати повела його до ЛОРа, і лікар виявив дивне утворення у вусі. Але, в місті дитині нічим допомогти не змогли, тому довелося шукати допомогу по всій країні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

У Артемки була діагностована холестеатома-пухлина у вусі простими словами. Це загрожувало життю маленького пацієнта, так як вона могла рости і гній з часом потрапив би в мозок. Також, це небезпечно для слуху.

Медики зі Львова кажуть, що набиралися досвіду для проведення такої операції у колег з Польщі, США, Австрії та Бельгії.

Вже наступного дня дитина поїхала додому. Через три тижні він повинен прибути на контрольний огляд, щоб переконатися, що все в порядку.

Нагадаємо, що мати двох дітей бореться з меланомою і благає про допомогу: "метастази в підшлунковій"

Як повідомляв портал "Знай.ua" , до шестирічного українця втретє повернувся рак: "Врятуйте Максимку!"

Також, "Знай.ua" писав, 14-річна школярка доглядає за хворою на рак мамою, дитинство вкрадено: "я їй потрібна