У Львові депутати міської ради звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням надати Євгенові Коновальцю звання Героя України.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.
Так, стало відомо, що депутати Львівської міськради ініціювали присвоєння звання Героя України видатному борцю за незалежність нашої держави Євгенові Коновальцю.

Євген Коновалець
Євген Коновалець

Варто зазначити, що постать Євгена Коновальця стала символом боротьби за створення суверенної та незалежної української держави у XX столітті. Уся його багатогранна діяльність була керована лише інтересами українського народу.

"Він став символом єдності проукраїнських сил. Лише після його смерті відбувся розкол у національно-визвольному русі, який завдав чимало прикрощів усім його учасникам. Сьогодні постать Євгена Коновальця зможе нагадати кожному патріотові важливість єдності та порозуміння в тих непростих обставинах, які переживає наша країна. Відтак ця людина як ніхто інший заслуговує на найвище визнання держави в боротьбі за яку він віддав усе своє життя", — зачитав звернення директор департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко.

Варто зазначити, що цього року 14 червня виповниться 130 років від дня народження Євгена Коновальця в селі Зашків, яке відтепер є частиною Львівської територіальної громади.

Нагадаємо, що українець защебетав солов'їною на Донбасі і отримав несподіваний комплімент: "Скучили"

Як повідомляє портал Знай вчительку та вдову героя АТО зацькували через українську мову: "примушує дітей..."

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Тато під слідством, а бабуся Єлизавета II у відпустці: вагітна принцеса Беатріс загриміла до лікарні

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Також Знай писав, що жодних фемінітивів і "проектів": суд Києва скасував новий український правопис