Молода дружина відомого українського співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова активно веде свій блог в Іnstagram і ділиться з підписниками новими фото або подробицями з життя.

А, нещодавно ще стало відомо, що пара чекає дитину. Вони оголосили про це в соціальних мережах, опублікувавши спільне фото на якому видно кругленький животик Катерини. У своєму Іnstagram дівчина підтвердила, що вони вже знають стать малюка, але поки тримати це в секреті.

Катерина Репяхова, фото: instagram repyahovakate
Катерина Репяхова, фото: instagram repyahovakate


Після цього Катерина почала ділиться фото на яких вона демонтує свій вагітний животик, а також різними подробицями. Так, дівчина розповіла, що за 4,5 місяці вагітності взагалі не поправилася. При цьому додала, що при токсикозі скинула 2 кілограми і вони тільки повернулися.

Катерина Репяхова, фото: instagram repyahovakate
Катерина Репяхова, фото: instagram repyahovakate

"Залишу це відео Тут💕 вчора в такому красивому образі після інтерв'ю не зробила жодної фотографії😅 про що я думала?)) До речі, я за 4,5 місяці вагітності не поправилася ні на один кілограм. Вірніше під час токсикозу скинула 2 і в них же повернулася. Питання до знавців, це нормально?))", - написала дівчина.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко розповіла про фобію, яку не зрозуміє Дмитро Комаров: "Досі мені мстять"

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Показати ще

Нагадавши, Віктор Павлік зізнався, хто відкрив йому дорогу до слави.

Як повідомляв Знай.ua , Віктор Павлік показав жінку, яка йому важливіша за молоду дружину.

Також Знай.ua писав, що одружений Павлик засвітився в обіймах гарячих близнят.