У Львові перше на Західній Україні створено кафедру хірургії та трансплантології. Новостворена кафедра стала частиною факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Данила Галицького.

Про це повідомили на сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Так, стало відомо, що у Львові з'явилася кафедра хірургії та трансплантології. Функціонуватиме вона на базі міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

Фото зі сторінки Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова


Очолив кафедру кандидат медичних наук, доцент Олександр Щур. Зазначається, що навчання на кафедрі хірургії та трансплантології ФПДО включатиме велику кількість новітніх курсів.

З наступного року вводяться п’ятимісячні курси спеціалізації з «Трансплантології», а також будуть проводитись двотижневі курси тематичного удосконалення (ТУ) для лікарів різних спеціальностей на різні теми, за які медикам нараховуватиметься 50 балів безперервного професійного розвитку:

• «Діагностика та лікування тромбоемболії легеневих артерій»
• «Трансплантація нирки та підшлункової залози»
• «Реваскуляризація міокарда»
• «Трансплантація печінки та кишківника»
• «Трансплантація серця та легень»
• «Діагностика та лікування вад серця»
• «Діагностика та лікування пацієнтів з мультифокальним атеросклерозом»
• «Актуальні питання ендокринної хірургії».

Нагадавши, Знай повідомляв, що на Полтавщині народилася унікальна дитина, від якої відмовилися батьки. Нещодавно в одному з пологових будинків Кременчука на світ з'явилася дівчинка з дуже рідкісним захворюванням – синдромом Ноя-Лаксової – рідкісне генетичне захворювання шкіри.

Популярні новини зараз
Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" Київстар пригрозив позбавити безліму за поширений "грішок": "Геращенко відключіть і Арестовичу" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Також Знай писав, що маленький українець страждає від важкого захворювання. Йому лікарі поставили страшний діагноз-монобластний лейкоз.

Нещодавно Знай передавав, що маленька Вікторія, яку для бездітних китайських подружжя народила Українська сурогатна мати з'явилася на світ з надзвичайно рідкісним генетичним захворюванням-синдром Блоха-Шульцбергера