Кадри як наречена плаче поки її наречений на весіллі обіймає іншу дівчину облетіли практично весь світ. Але це не чергова історія про зраду або щось подібне, наречена сама запросила цю дівчину, щоб її коханий зміг почути серцебиття свого брата.


Ця історія почалася в США, коли Деріку Сміту було 13 років. Коли його брата Джейка на смерть збила машина, сім'я вирішила віддати його органи нужденним дітям. Але до того дня на весіллі вони не зустрічали і навіть не знали людей, яким їх віддали.


Цю історію прекрасно знала наречена Деріка, і тоді Кеті захотіла, щоб її коханий знову почув серцебиття брата. Для того щоб знайти людину, якій віддали серце брата Деріка Кеті витратила практично рік.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще


Цією людиною виявилася Грейс Вілкінсон. Коли це сталося, їй було всього 6 років, і нове серце в буквальному сенсі подарувало їй нове життя. Коли Кеті написала їй повідомлення і попросила бути на весіллі, дівчина без роздумів погодилася.


Такий сюрприз дуже рочулив нареченого і він сказав:"Я дуже радий, що мій брат зміг допомогти тобі".

Нагадаємо, що у Києві 94-річна бабуся продавала ляльок, щоб накопичити на операцію, серце вщент

Як повідомляв портал "Знай.ua" , багатодітна мама ледь не рознесла маршрутку через " не той папірець

Також, "Знай.ua" писав, що самотня Українка усиновила трьох діток-сиріт і ледь втекла з рідного Донецька