У Львівській області лікарі вимушені виживати за копійчані зарплати, до того ж їм дуже затримують "коронавірусні" виплати.

"Від початку пандемії ми отримали від різних організацій понад 70 млн. грн на медичні послуги. Так, це не "живі" гроші, а оплата послуг. Але ж влада дуже добре заощадила на цих витратах! І мені, даруйте, не вкладається в голові, коли я чую, що управлінці якогось апарату чи сільські голови отримують 50 – 80 – 100 – 200 тис. грн на місяць, а лікар вищої категорії у дитячій реанімації жевріє на 6,5 тис. грн. Чому навіть ті злиденні «коронавірусні» доплати деякі медики отримували із запізненням та після скандалів? Це влада називає справедливим розподілом бюджетних коштів?", - заявив Юрій Бунь - завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медінституту, кандидат медичних наук, доцент, кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ, на засіданні "Як створення ОТГ і коронавірусний карантин вплинуть на формування бюджетів 2021" у Львівському пресклубі.

Він зазначив, що реформована система "Гроші йдуть за пацієнтом" почала давати збої: у бюджет не були закладені кошти на боротьбу з коронавірусом, до того ж щодня хворих стає все більше. Лікарям не вистачає рук, обладнання, препаратів і... зарплат. Бунь запропонував створити Інститут соціальної карти та замислитися про розвиток господарства і промисловості замість того, щоб чекати прибутків від туризму.

⁉️⚡️Бюджети 2021 на Львівщині

⁉️⚡️Як створення ОТГ і коронавірусний карантин вплинуть на формування бюджетів 2021? - засідання у Пресклубі. 🗣Учасники: ✅Юрій Бунь, завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медінституту, кандидат медичних наук, доцент, кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ; ✅Михайло Мартиняк, директор підприємства "Резон", Народний Рух України; ✅Іван Собко, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації; ✅Іван Стецькович, заступник голови ЛОО ВО “Батьківщина”; ✅Андріана Шехлович, економістка, голова економічної експертної групи Української Галицької партії.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще
Geplaatst door Прес-клуб Львів op Maandag 14 september 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що львівські хірурги провели унікальну операцію дитині з патологією гортані

Як повідомляв портал "Знай.uа", новонароджену принцесу розбив інсульт, мама ридає і молиться

Також, "Знай.uа" писав, що молоду дніпрянку з'їдає рак, сини благають про допомогу