"Ця дівчинка після своєї смерті врятувала тисячі життів", - так говорять про Рейчел Беквіс майже всі ЗМІ в різних країнах світу. Все тому, що дев'ятирічна американка Рейчел збирала гроші на чисту питну воду для бідної Африки і віддавала своє волосся на перуки для дітей, хворих на рак. 

Рейчел Бэквис


Все почалося, коли в Сіетл приїхав керівник благодійної організації «Charity: water» Скотт Харрісон. У своїй лекції, на яку прийшла Рейчел Беквіс, він розповідав, як у найбідніших країнах люди страждають від нестачі питної води. Дівчинку шокували кадри на яких люди п'ють брудну воду з калюж і боліт і згодом вмирають від підхопленої інфекції. 

Після цього маленька дівчинка вмовила батьків не запрошувати нікого на її дев'ятий день народження. При цьому попросила своїх друзів не робити їй подарунки, а замість цього перерахувати гроші на її сторінку у фонді «Charity: water». Дівчинка збирала кошти для побудови колодязів, щоб забезпечити жителів Африки, які страждають від нестачі чистої питної води.


Дівчинці треба було зібрати суму в 300 доларів, яка, за розрахунками фонду, змогла б врятувати життя п'ятнадцяти осіб. Тоді це став її перший благодійний акт. Заощаджуючи на подарунках їй вдалося зібрати тільки 220 доларів. 

Але, через півтора місяці з моменту відкриття благодійної сторінки сталася трагедія: на шосе в Сіетлі зіткнулися 13 автомобілів. Десятки людей потрапили в лікарню з важкими травмами, але єдиною жертвою цієї ДТП стала Рейчел Беквіс. 

Популярні новини зараз

На Тернопільщині вреднющий жук закрив на карантин цілі села, справжня напасть

На Тернопільщині лікар попався на ганебному вчинку з дітьми, і йому зовсім не соромно

"Квартал-95" посміявся над тим, над чим плачуть прості українці: "Діти ростуть без нас"

У Львові знайшли зниклу 8-річну дівчинку, батьки мало не з'їхали з глузду: "Жива"

Показати ще

Рейчел Бэквис


Тим часом родичі, друзі сім'ї або просто знайомі стали жертвувати невеликі суми грошей на сторінку Рейчел на сайті «Charity: water». Сума пожертвувань почала стрімко зростати, привертаючи увагу громадськості.

Прохання жертвувати гроші на питну воду стала останнім бажанням Рейчел, так про неї дізналися сотні американців. 

« У лічені дні було зібрано понад 100 тисяч доларів. Потім це поширилося на весь Сіетл. 300 тисяч, 400 тисяч доларів, а потім ми взагалі перестали розуміти, що відбувається», — розповідає засновник благодійної організації «Charity: water» Скотт Харрісон.

У жовтні 2011 року, коли акція зі збору коштів була закінчена, з'ясувалося, що 31 997 чоловік з усього світу пожертвували 1 265 823 долара. На зібрану суму можна провести питну воду в багато африканських селлах і врятувати життя близько 60 000 чоловік.

Жизнь после смерти

Эта 9-летняя девочка после своей смерти спасла 60 тысяч жизней...

Geplaatst door Комсомольская правда op Dinsdag 17 maart 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що кишечник прикарпатця з'їдає рак, любляча дружина благає про допомогу

Як повідомляв портал "Знай.ua" , маленьку принцесу спалює агресивний рак, батьки благають про допомогу

Також, "Знай.ua" писав, що у Дніпрі рятують трирічну дівчинку, яка ледь не згоріла живцем