Маленькій львів'янці, яка береться з онкологією потрібна фінансова допомога, аби отримати шанс на повноцінне життя. 

Про це повідомляє інформаційний портал LMN. 

21 серпня онкохвора 9-річна Вікторія Васильків зі Старосамбірщини вилетіла з мамою в Іспанію, щоб продовжити лікування. Ще наприкінці травня медики поставили дівчинці страшний діагноз – саркома Юїнга, пухлина мозку в скроневій ділянці.

Фото: LMN


Спочатку у дівчинки почало затерпати личко, після цього батьки повели її до лікаря. Після лікувань по неврології на МРТ виявили пухлину. 

«Ми лікувалися в обласному Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Вікторію оперували, пройшли три блоки хіміотерапії. Волонтери домовилися про лікування у клініці Мадриду. Потрібно пройти опромінення, протонну терапію. Переслали на рахунок клініки 45 тисяч євро. Потрібно ще 102 781 євро», – розповідає LMN мама Вікторії Галина.

Окрім Вікторії у родині є ще 16-річний син. Мама працює медсестрою у дитячому відділенні Старосамбірської лікарні. Тато – їздить на заробітки. Наразі родина немає достатньої суми коштів, щоб врятувати свою дитину.

Фото: LMN


«Ми на шляху до мрії – простої, звичайнісінької: повернутися до нормального життя. Але без фінансової допомоги нам не обійтися», – просить мама.

Популярні новини зараз

Пси режиму Лукашенка залишили сиротами дев`ятьох дітей: "Не витримала знущань"

Унікальний бізнес львівського фермера привернув увагу всього світу: "3 мільйони євро з 1 гектара"

Аліну Гросу після розлучення помітили з чоловіком, старшим за неї і букетом квітів: "Я щаслива!"

"Не могла йому це пробачити", - Аліна Гросу розлучилася з чоловіком, перші подробиці

Показати ще

Нагадаємо, що маленький Саша з Кам'янського терміново потребує допомоги небайдужих громадян - йому діагностували лімфому Беркітта. 

Як повідомляв портал Знай.uа, у Кривому Розі прощаються з дівчинкою, яка боролася з раком.

Також Знай.uа писав, що шестирічний хлопчик Льова з Кам'янського гине від неоперабельної пухлини головного мозку.