На Львівщині побільшало випадків, коли містяни не можуть додзвонитися в диспетчерську швидкої допомоги.

Відповідна скарга надійшла на ім'я директора департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації Ореста Чемериса.

Заявниця розповіла, що протягом тридцяти хвилин безперервних дзвінків ніхто з операторів швидкої допомоги так і не підняв слухавку. Зазначимо, що у Львівській ОДА знають що така проблема існує достатньо давно, проте вони перекидають відповідальність на операторів зв'язку.

На Львівщині містяни не можуть додзвонитися в диспетчерську швидкої допомоги


Попри це, колишній заступник керівника департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА заявив, що наразі лінії медичної допомоги дійсно перевантажені, проте зараз вони займаються розв'язання цього питання.

Андрій Васько, фото: ЛОДА


"Проблема відома. Програмне забезпечення "Централь 103" значною частиною є питанням Міністерства охорони здоров'я України. Вони ж виставляють параметри системи. Ми вже давно просимо провайдера продовжити час до 1.5-2 хвилин очікування. І паралельно працюємо над збільшенням кількості диспетчерів, щоб швидше опрацьовувати виклики," - завив Андрій Васько.

Популярні новини зараз

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Нещодавно Знай повідомляв, що маленький українець поборов рідкісне захворювання головного мозку, яке поставило під загрозу його життяю Блоагодаря волонтерської допомоги і засобів українців дитина зміг перемогти.

Знай писав, що молода львів'янка потребує допомоги і підтримки. Радість материнства затьмарив рак. Жінку нещодавно прооперували в Німеччині і видалили пухлину з головного мозку, але тепер їй потрібно дороге лікування. родина просить допомогти зібрати кошти.

Нагадаємо, Знай передавав, що маленький львів'янин вже три роки зі своїх 6 років провів у лікарнях. Він бореться за своє життя з раком і зараз, як ніколи йому необхідна підтримка українців.