Андрій Гергерт ще у 2014-му році залишив роботу, чотирьох дітей із дружиною та рушив зі Львова боронити Донбас, тепер же захисник бореться за своє життя.

Про це повідомляє 5 канал.

Львів'янин Андрій Гергерт командир 8-го батальйону “Аратта” Української добровольчої армії потребує допомоги. В українського захисника виявили злоякісну пухлину шлунка. Нині чоловік має пройти курс хіміотерапії у місті, а продовжить лікування в Австрії. На лікування військовому необхідно 100 тисяч євро.

“На фронті я вечеряв. Мало з’їв і відчув наповнення в шлунку, і зрозумів, щось не те. Пішов, зробив гастроентеростопію у Львові. Повернувся додому і там діагностувала лікарка, одразу, напевно онкологія. Зробили КТ, біопсію і підтвердили це все. То стресові роки життя, але щоб було так критично я не відчував“ - розповідає чоловік.

Андрій Гергерт

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче
Показати ще

Медики говорять, що перший крок до одужання від раку шлунку – чотири курси хіміотерапії. З наступного тижня чоловік розпочинає перший курс хіміотерапії у львівському онкоцентрі. Продовжить лікування в одній з австрійських клінік.

“Пухлина шлунку, від неї відірвалася клітинка, умовно кажучи, полетіла в інший орган, лімфовузли довкола шлунку і почала там рости. На даному етапі необхідна хіміотерапія і операція на даному етапі є недоречною. Можливо ми будемо її розглядати після закінчення хімії”, – пояснює лікар-онколог Олег Дуда.

Наразі родині українського захисника не по кишені дороговартісне лікування за кордоном. Тому вони звертаються до віх небайдужих з проханням допомогти врятувати чоловіка.

“Почуваю себе, як хвора людина. Мені зле, я схуднув на 10 кг. Мені важко. В чому рак шлунку підступний – я не можу їсти повноцінно…”, – із сумом каже захисник України.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що маленькому українцю потрібна допомога в боротьбі з раком крові.

Знай писав, що маленька українка потребує допомоги, щоб подолати рак кістки.

Нещодавно Знай передавав, що чотирирічна дівчинка потребує допомоги з-за боротьби з раком крові.