Уряд погодив кандидатуру на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє інстанційний портал "Ліга.нет". 

У кабінеті міністрів було прийняте рішення скерувати на затвердження Президенту України указ про призначення на посаду голови ЛОДА Максима Козицького. Відомо, що зараз він обіймає посаду директора компаній "Эко-Оптима".

Варто відзначити, що Максим Козицький був одним із претендентів на посаду голови ЛОДА, якого президент Володимир Зеленський запропонував мешканцям у фейсбук-опитуванні у червні. Однак, тоді губернатором Львівщини став Маркіян Мальський, але указом президента України його звільнили з посади 26 грудня.

Максим Козицький


Максим Козицький керує енергетичною компанією "Еко-Оптіма", що працює у галузі зеленої енергетики. У 2018 році Максим Козицький отримав премію "Людина року" в номінації "Підприємець року". Потрапити у владу він намагався ще у 2015 році, балотуючись від партії "Самопоміч", проте тоді програв вибори. 

У декларації Козицького вказано, що він обіймає одразу 13 оплачуваних посад: є директором у 12 енергетичних підприємствах і членом спостережної ради у 13-му. За рік бізнесмен отримав понад 1,3 млн грн офіційної заробітної плати на цих підприємствах.

Зі збережень у Козицького – майже 50 000 євро, понад 80 000 доларів та 350 000 гривень.

Нагадаємо, із ботанічного саду імені Фоміна у Києві "втекли" антикварні ліхтарі.

Як повідомляв портал Знай.ua, львів'яни поспішають зробити покупки перед Різдвом.

Також портал Знай.ua писав, що у складі улюбленого продукту українців виявили небезпечні речовини.