Обурені працівники лікарні "ОХМАТДИТ" у Львові запрошують усіх небайдужих прийняти участь в обговоренні питання про закриття медичного закладу, яке відбудеться о 17:00 у приміщенні ДОЗу.

Резонанс у медичній сфері Львівщини набув факт закриття відомої дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ". Це рішення було прийняте у Львівській обласній державній адміністрації спеціальною комісією, на якій були присутні голова ЛОДА Маркіян Мальський та троє представників інших медичних закладів, які жодного відношення до клініки не мають.

Комісія прийняла рішення закрити медичний заклад у зв'язку з намірами облдержадміністрації продіти існуюче приміщення та на виручені кошти збудувати нову сучасну дитячу лікарню, у яку переміститься уся ця структура.

Популярні новини зараз
Серіал про чорну королеву "Венздей" від Netflix наздоганяє "Гру в Кальмара": Дженна Ортега збирає рекорди Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний"
Показати ще

Варто зазначити, що усіх працівників клініки було звільнено з обіцянкою прийняти на роботу у новому, ще не існуючому закладі.

Своє бачення ситуації виразили батьки пацієнтів дитячої лікарні, які говорять, що після закриття закладу у Чорнобильській лікарні буде справжній колапс.

До Львівського "ОХМАТДИТу" їздять лікуватися діти з майже половини країни. У чорнобильській лікарні наразі також дуже багато звернень за медичною допомогою.

Обурення через закриття закладу вилилось у дискусіях у соціальних мережах. Один з користувачів пише: " Ганебне явище, коли працівник медицини приймає рішення про ліквідацію медичного закладу. Не думаю, що там не проглядують вуха Дубневичів, бо саме через гірку вони планували будувати готельний комплекс, а тут – на тобі – готовий вже стоїть!".

Директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микитчак пролила світло на ситуацію, що склалася. "Розуміємо, що колись створення двох дитячих лікарень було досить штучним рішенням. У медичному середовищі давно говоримо, що треба об’єднати їх. Паралельно ми починаємо готувати проект будівництва нової сучасної дитячої лікарні, у яку, власне, переміститься уся ця структура. Ми хочемо створити єдиний потужний центр медицини дитинства",- повідомила Ірина Микитчак.

Нагадаємо, що на теренах України пройшов цікавий експеримент за участі дітей з усієї країни

Як повідомляв портал Знай.ua, плакала майже годину : чому однорічна дитина залишилася без матері

Також Знай.ua писав про те, що хлопчик вже десятий день перебуває в реанімації