Матеріальна база та професіоналізм працівників медичних закладів Львова значно зменшили показники смертності дітей міста на загальноукраїнському рівні. Згідно статистики серед немовлят смертність становила 6,3-6,5 на тисячу народжених, то від початку 2019 року - 4,3.

Начальник управління охорони здоров'я міськради Володимир Зуб повідомив, що цьогоріч з бюджету Львова виділили 100 млн грн на покращення матеріально-технічної бази медичних закладів та близько 75 млн грн скеровали на придбання нового обладнання для львівських лікарень.

Також варто зазначити, що у місті не забувають про щорічні поточні ремонти пологових відділень і оновлення обладнання. Лише за останні роки в пологове відділення лікарні № 3 інвестовано 8,1 млн грн за закупівлю обладнання та 3,1 млн на ремонтні роботи. Стільки ж коштів надійшло і в пологовий будинок на вулиці Мечнікова.

Популярні новини зараз
"Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

У місті заплановано багато проектів, направлених на підтримку мам та дітей. Також ведеться активна робота по залученню інвесторів, які вже вклалися у нове медичне обладнання вартістю близько 3 мільйонів гривень.

Усі ці фактори невпинно наближають львівську медицину до європейських стандартів.

Нагадаємо, що 20 вересня відбулось засідання депутатів, щоб вирішити питання діяльності сільських та міських лікарів

Як повідомляв портал Знай.ua, гайсинські рятувальники двічі за ніч виїжджали відкривати двері в квартирах потерпілих.

Також Знай.ua писав про єдиний стандарт бригад швидкої допомоги