Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

На Львівщині цього року зафіксовано близько п'ятидесяти госпіталізацій людей з укусами отруйних змій. Велику частку сумної статистики складають укуси при роботі на приватних господарствах.

У департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА розповіли, що в понеділок, 26 серпня, до лікарні потрапила 40-річна жінка з діагнозом "укус отруйної змії". Лікарі кваліфікували її стан як середнього ступеня важкості.

Популярні новини зараз
Оновлена система мобілізації: які правила діятимуть з 1 квітня Пенсіонерам встановили надбавки: хто отримає від 735 до 1200 грн ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще

Як стало відомо, напад на мешканку міста Стрий відбувся на прибудинковій території у селі Долинівка на Сколівщині близько 13:00. Потерпілу було негайно госпіталізовано до Сколівської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, що чоловік прокинувся зранку від пекельного болю і подумав, що його вжалила оса, але біль не вщухав і посилювався ще більше.

Як повідомляв портал Знай.ua, на Львівщині від укусу отруйної змії постраждала 12-річна дитина

Також Знай.ua писав про те, що 12-річну постраждалу від укусу гадюки перевезли у реанімацію Львова