Для наших читачів, які уважно стежать за сумами платіжок за комуналку, є важливі новини. Справа в тому, що "драконівські" нарахування за блакитне паливо, які дедалі частіше стали приходити споживачам, викликали справжню хвилю нерозуміння та навіть розчарування.

Так, у мережі Facebook українці поскаржилися на сторінці компанії "Нафтогаз", що показники лічильників, які вказують у квитанціях, значно завищені.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу "Хвиля".

"Нафтогаз", скріншот: YouTube
"Нафтогаз", скріншот: YouTube

"Як усунути проблему з космічним нарахуванням? Показники передано вчасно на газорозподільну компанію, а вони вам передали в кілька разів більше", - спитав та написав скаргу українець одночасно.

Популярні новини зараз
Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій
Показати ще

У компанії "Нафтогаз" надали відповідь. Співробітники регулятора заявили, що хочуть детально розбиратися з кожної нагоди, тому закликають усіх, хто помітив подібні дії писати в службу підтримки в месенджерах Facebook або Viber. Для цього важливо вказати номер особового рахунку, ПІБ власника та адресу приміщення.

Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook

Крім того, представник Нафтогазу наголосив, що з питанням про нарахування необхідно звертатися до облгазів, адже до обов'язків постачальника не входить облік газу, він лише нараховує суму до оплати за переданий облгазом обсяг.

Нагадаємо, українці скаржаться на платіжки на газ – використовували менше, ніж нарахували.

Раніше повідомлялося, комуналка "притиснула" бюджет? Українцям показали, як зменшити суми у платіжках.

Також, тариф на доставку газу: за що платять українці і як вплинути на суму в платіжці.