Молитви мають особливе місце в існуванні віруючих людей, бо вони завжди здатні допомогти з якоюсь душевною панікою, страхом перед невідомістю та інше.

Бо людині ніхто й ніколи не зможе заборонити прийти до церкви, поставити свічку та звернутися до святих із теплими, дуже важливими та просто необхідними словами. Завжди можна попросити про допомогу, і щоб Господь, або будь-хто інший на небесах, направив вас на правильний шлях.

Молитва, фото з вільних джерел
Молитва, фото з вільних джерел

Зараз ми поговоримо про особливу молитву з назвою "Благословення вдома", щоб прочитати її надалі та захистити затишний куточок від різних бід та напастей.

***

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Молимося до тебе, Владико, відвідай цей будинок і віджени від нього далеко всі задуми диявола. Нехай твої святі ангели мешкають у ньому, зберігаючи його у світі, і нехай твоє святе благословення буде тут завжди. Захистіть, молимося Тобі, Владико, від пожежі, від бурі, від смерті, напасті, недуг, від усіх ворожих лих і напастей, щоб дім тих, що на Тебе сподіваються, був без смутку. Бо тебе хвалять усі небесні сили, і Тебе оспівує все творіння на віки віків. Амінь.

***

Молитва, фото Facebook Православна церква України
Молитва, фото Facebook Православна церква України

Нагадаємо, що робити, якщо побажали смерті чи чорна кішка перейшла дорогу: потужні слова, які вбережуть кожного.

Раніше ми повідомляли, що потужний екстрасенс Хаял Алекперов розкрив усім головний секрет путіна, прокляття його не візьмуть.

Також стало відомо, що сильний обряд на багатство та збереження роботи: начальник не звільнить, а грошей додасться.