Донька народної артистки України Ніни Матвієнко спілкується з шанувальниками не лише на сцені, а й у соцмережі Instagram. Співачка у своїх публікаціях розровідає шанувальникам про особисте та творче життя, а іноді дивує їх несподіванками. За її акаунтом стежить вже понад 100 тисяч людей

Тоня Матвієнко, фото: Instagram
Тоня Матвієнко, фото: Instagram

Як відомо, Тоня разом молодшою донькою Ніною довгий час перебувала в Великобританії, а нещодавно повернулась до дому. Вона зробила сюрприз чоловіку та мамі, не попередивши про приїзд.

А зараз, Тоня разом з мамою, Ніною Матвієнко, готує виступ до Дня Незалежності України. Жінки показали уривок з репетиції.

Тоня підготувала ще один сюрприз після повернення з Британії. Вона записала новий автобіографічний трек "Жива вода".

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка"
Показати ще

Ще перед війною у ЗМІ натякали по кризу стосунках між Тонею та Арсеном. Проте точно не відомо, чи саме Арсена мала на увазі, коли казала, що пісня автобіографічна. Як відомо, Антоніна вже була у шлюбі до Арсена, її стосунки виявись невдалими.

"Любити як життя й забути розчарування — це, напевно, найголовніший меседж у пісні. У відносинах завжди стаються розлади, але це не привід їх завершувати. Варто обнулитися та почати все з чистого аркушу", — прокоментувала пісню співачка.

А слова та музику пісні написала LAMA, спів Тоні також супроводжує народний інструмент бандура.

Раніше ми писали про те, що Тоню Матвієнко завалюють розкішними букетами після виступів, поки Арсен Мірзоян їздить Європою заради України

Як повідомляв Знай.ua, Тоня Матвієнко розповіла про особливий виступ: "Українська пісня творить чудеса"

Як повідомляв Знай.ua, Тоня Матвієнко розповіла про особливий виступ: "Українська пісня творить чудеса"