У Державній прикордонній службі України назвали ще одну категорію чоловіків, які мають право на виїзд за кордон під час війни.

Про це йдеться у новій публікації пресслужби Державної прикордонної служби України у Телеграм-каналі. Також зазначається, що перетинати кордон така категорія чоловіків може необмежену кількість разів.

Таким чином, чоловіки, дружини яких проходять військову службу, мають право на виїзд за кордон під час дії воєнного стану. Умовою для безперешкодного перетину кордону є наявність у подружжя дітей віком до 18 років.

Жінки в українській армії
Жінки в українській армії

Необхідні документи, які потрібно надати при перетині кордону окрім посвідчення особи:

Популярні новини зараз
Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще
  • свідоцтво про народження дитини;
  • свідоцтво про шлюб;
  • будь-який документ, який засвідчує проходження військової служби дружиною.

"Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які мають військово-облікові документи з ТЦК та СП із відміткою/записом "непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час" – не мають права виїжджати за межі України, оскільки такої категорії осіб, не передбачено частиною першою статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", - додають там. Держприкордонслужба

Нагадаємо, супермаркети оновили ціни на курятину і свинину: скільки коштуватиме м'ясо на початку серпня

Як повідомляв "Знай.ua", українців планують обкласти новим податком: міністр фінансів пояснив, кого це стосується

Також "Знай.ua" писав, роботодавці зможуть звільняти працівників під час війни ще з однієї причини: Мінекономіки надало дозвіл