У Львові лікарі провели унікальну «біблійну» операцію 6-річного хлопчика, який не міг рости через нестачу кисню.

У Львові лікарі провели унікальну “біблійну” операцію 6-річному хлопчику, який через брак кисню не ріс (відео)

Львівські лікарі Охматдит разом з польським професором зробили унікальну операцію шестирічному Михайлику із Закарпаття. Хлопчик вже йде на поправку.

За повідомленням, в тому році сталася аварія, вони з матір'ю потрапили в ДТП. Дитина отримала великі травми і майже три тижні перебуває на штучній вентиляції легенів в реанімації.

Популярні новини зараз
Головний герой України захотів лизнути Надю Дорофєєву, а та й не проти: "Обожнюю" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Лікарі підозрюють, що інтубаційна трубка утворила рубець на гортані, який посилює навантаження на голосові зв'язки і заважає нормальному диханню.

Хлопчика лікували лікарі Охматдиту в Лемберзі. Лікарі за допомогою польського колеги Ярослава Шидловського провели унікальну операцію. Цей метод не використовується в Україні, але його вже жартома назвали “біблійним”.

“Коли вони взяли ребро у Адама і створили Єву, вони взяли реберний хрящ у цього хлопчика. Зробили зовнішній розріз на потилиці і видалили тейпи. Якщо їх первинні зв'язки були зафіксовані, коли ми розлучилися, вони були закріплені. Тобто просвіт для дихання значно збільшився”, - сказав завідувач відділенням ЛОР Охматдитской лікарні Федір Юрочко.

У підсумку, після операції хлопчику вже краще: його вимова стала краще, може говорити, бігати і без задишки.

https://www.youtube.com/watch?v=ivwdNCtCM9Y

Нагадаємо, раніше Дівчина після пережитого раку вирішила стати онкологом і рятувати людей: "Я ж живу, значить за мною боржок"

Як повідомляє портал Знай.uа Дівчина розповіла, як живе після того, як їй вирізали кишечник: "По суті довічна діарея"

Також Знай.uа писав, що Нещасній жінці здерли скальп у Польщі