Популярна співачка Ірина Федишин зізналася, що в школі та за часів студентства бувало таке, що хлопці не відповідали їй взаємністю. Вона зізнається, що все це дуже болісно переживала і довго плакала.

"Я все це дуже болісно переживала, тому це дійсно такі неприємні відчуття", - каже Федишин.

Ірина Федишин, скірншот
Ірина Федишин, скірншот

Проте зірка зізнається, що подібні відмови мотивували її ставати кращою та гарнішою. Тому аби хлопці самі пожалкувати, що втратили таку дівчину, вона завжди намагалася стати гарнішою.

"Мене брала така злість. Думаю, раз так, я тобі покажу яка я є. Хотіла красивіше виглядати, доглянутіше, піти у спорт зал, покачати прес. Навпаки нехай він заздрить, яка ж класна дівчина, а я її втратив", - каже вона.

Проте у такі моменти каже Федишин важливо виговоритися. Тому на допомогу їй приходила її мама, саме вона могла її підтримати та розрадити у тяжкі моменти.

Нагадаємо, Ірина Федишин нахилилася над камерою так, що груди ледь влізли в об'єктив.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Тарифні гігабайти тануть як лід: українці підозрюють, що Lifecell обдурює з грошима Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, Ірина Федишин зізналася, чому свариться з чоловіком і своїм продюсером Віталієм Човником.

Також портал Знай.uа писав, що втомлена Ірина Федишин показала, як вчить уроки на дистанційці: батьки зрозуміють.