У Львові незабаром має з’явитися новий Центр матері і дитини. Про це повідомив у Telegram секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Як зазначається, будівельні роботи мають розпочатися вже цього року. Вже зараз зрозуміло, що майбутньому Центру необхідна буде високоякісна діагностика та фахівці в різних галузях, які цілодобово і щодня перебуватимуть поруч - у в Лікарні швидкої медичної допомоги.

Майбутній лікувальний заклад матиме п’ять тисяч квадратних метрів площі, і розрахований майже на 130 ліжко-місць.

У ньому розмістять приймальне відділення, пологове відділення, відділення сумісного перебування матері та дитини, операційний блок, дитячу кардіохірургію, дитячий стаціонар, центр неонатології та багато інших відділень.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Інвестувати у будівництво лікарні має намір громадянин США, засновник і СЕО компанії «Віннер Груп Україна» Іван Гинянський.

Благодійник має намір виділити чотири мільйона доларів з осбистих грошей, щоб фінансувати проект.

Додамо, що батьки мецената – емігранти з України, які виїхали до Сполучених Штатів у 1930-ті роки.

Раніше ми повідомляли, у Польщі вигадали, як заманити українців на заробітки.

Як повідомляв "Знай.uа", в Україну під виглядом ялинок пересилали зброю з Канади, видав "ствол".

Також "Знай.uа" писав, що як навчають чарівних вівчарок і спанієлів шукати вибухівку і тютюн.