Ольга Фреймут - відома українська телеведуча, яка отримала широку популярність завдяки програмі "Ревізор".
Останнім часом у соціальних мережах з'являються цілі сторінки присвячені Фреймут. Цього разу на фан-сторінці знаменитості в Instagram під назвою "freimuteam" опублікували фото телеведучої та її роздуми про те, що дає справжні знання.

Ольга Фреймут, фото: instagram freimuteam
Ольга Фреймут, фото: instagram freimuteam

Ольга Фреймут переконана, що для того аби багато знати не обов'язково сидіти годинами у бібліотеці за різноманітними книгами. Щоб розширити свій кругозір варто якомога більше подорожувати. При цьому Фреймут назвала саме подорожі найкращою інвестицією в себе.

"Щоб більше знати - не потрібно сидіти в бібліотеці, а варто подорожувати. Найкраща інвестиція - це подорожі", - вважає Ольга Фреймут.

Ольга Фреймут, фото: instagram freimuteam
Ольга Фреймут, фото: instagram freimuteam

На оприлюдненому фото під цитатою Фреймут, теледіва позує серед свого улюбленого Лондона. Для прогулянки містом зірка обрала шкіряну куртку, джинси та чорні кросівки. Свій образ Ольга Фреймут доповнила шарфом у клітинку та елегантною сумочкою.

Нагадаємо, Ольга Фреймут розстебнула ґудзики і показала, як правильно фотографуватися: "Над прірвою і на даху". Ольга Фреймут поділилася правилами етикету, які стосуються фотографій

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", засмучена Ольга Фреймут поскаржилася на чоловіків: "Терпимо століттями". Фреймут заговорила про стереотипи

Також "Знай.ua" писав, що Ольга Фреймут відвезла старшу доньку до грузинів: подалі від домашніх турбот. Ольга Фреймут разом з донькою Златою відправилися у мандрівку.