Арсен Мірзоян - відомий український співак, який має багатотисячну армію шанувальників. Заслужений артист України часто тішить своїх фанатів новими хітами чи відеороботами. Також співак активно гастролює Україною.
Попри таку шалену зайнятість Арсен Мірзоян знаходить час для активних занять спортом. Артист часто відвідує спортивну залу, грає з друзями у волейбол та бігає на великі дистанції.
Арсен Мірзоян, фото з instagram
Арсен Мірзоян, фото з instagram
Цього разу у своєму Instagram Арсен Мірзоян показав, як відправився на пробіжку. Співак з легкістю подолав дистанцію у понад 15 кілометрів.

Арсен Мірзоян, фото з instagram
Арсен Мірзоян, фото з instagram

Після такого насиченого тренування Мірзоян вирішив зайти до McDonald’s на каву, адже через пробіжку він спізнився на сніданок.

Арсен Мірзоян, фото з instagram
Арсен Мірзоян, фото з instagram

"На сніданок трохи спізнився, забіг на каву", - так підписав Арсен Мірзоян опубліковані в Instagram світлини.


Для весняної пробіжки Арсен Мірзоян обрав досить легку форму. Він одягнув червону футболку та різнокольорові шорти доповнив все це гетрами та зручним взуттям для бігу.

Нагадавши, дружина Мірзояна Тоня Матвієнко опинилася в обіймах іншого: "нікому тебе не віддам". Тоня Матвієнко опинилася в ніжних чоловічих обіймах

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай, задоволену Тоню Матвієнко засікли за ніжностями, але не з Мірзояном: "гармонійна...". Дружина Арсена Мірзояна одемонструвала ніжні обійми і почуття

Також Знай писав, що 73-річна Ніна Матвієнко потрапила на камеру під час запальних танців: "Балерина". Тоня Матвієнко показала цікаві кадри зі своєю мамою