Українка поділилася історією, про те як вона купувала фрукти для поранених військових у госпіталь. Жінка пішла на ринок, щоб обрати найкращі апельсини. Вона попросила продавця дати хороші не переморожені й зазначила, що нестиме їх у госпіталь.
Проте це почула пара, яка поруч торгувала ковбасними виробами. Вони без вагань дали жінці трохи свого товару для поранених військових.

фото "uapos"
фото "uapos"

"Попросила, щоб продавець дав не переморожені, що це для поранених, пара, що торгує ковбасними виробами, почули мене і запросили підійти до них. Надарували ковбаси, сиру, кави, просили передати в госпіталі, щоб всі швидше одужували.
Навіть не запитала, як їх звуть.. Але, знаю, що з Трускавця! Величезна подяка, за людяність і щире серце!", - зазначила Тетяна Щукіна, передає портал "uapos".

фото "uapos"
фото "uapos"

Нагадаємо, офіцер Збройних сил розповів, як військових принижували під час окупації в Криму: "підняли по команді "тривога"".

Як повідомляв портал Знай.uа, молода поетеса пішла служити в ЗСУ і стала на захист Батьківщини на Донбасі: "знайшла там себе".

Також портал Знай.uа писав, щоморпіхи поділилися найціннішим з людьми, які гостро потребували допомоги: "дійсно, врятував чиєсь життя".

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще