В Одесі місцеві жителі зловили злодія, та примотали його скотчем до стовпа до приїзду правоохоронців.

Про це повідомляє телеграм-канал "Одесса как она есть".
Так, стало відомо, що одесити прив'язали до стовпа злодія, який вчинив крадіжку. З'ясувалося, що чоловік тікав з місця злочину і перехожі зловили його. Аби зловмисник не втік містяни примотали його скотчем до стовпа.

Фото: Одесса как она есть

На місце пригоди очевидці оперативно викликали наряд патрульної поліції аби вони затримали зловмисника. Очевидці дочекалися поки поліціянти прибудуть на вказане місце аби передали злодія їм. Повідомляється, що в такому стані чоловік дочекався приїзду наряду поліції.
Правоохоронці затримали чоловіка та повезли до найближчого поліційного відділку. Наразі всі причини та обставини події встановлюються.

Нагадаємо, що у Закарпатській області житель одного з сіл потонув у річці в новорічну ніч.

Як повідомляв портал Знай.uа, туристка з Києва серйозно травмувала хребет під час походу в Українських Карпатах.

Популярні новини зараз
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати "Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття
Показати ще

Також Знай.uа писав, що жителі Мукачева страждають від "розборів польоту", які любителі випити регулярно влаштовують під вікнами багатоквартирних будинків.