В Україні різко піднялися ціни на антибіотики. Ціни у жовтні у порівнянні з цінами на них у березні, коли було оголошено пандемію коронавірусу, підвищилися.
Читайте Знай в Google News!
Суттєво подорожчали вітчизняні жарознижувальні та знеболювальні препарати, тоді як на імпортні ліки цієї категорії ціна знизилася. Про це свідчать дані Держстатистики.

Так, у березні ціна на вітчизняні антибіотики була 17,95 грн за 10 таблеток/капсул, а у жовтні вони коштували 18,27 грн за 10 таблеток/капсул, тобто, зростання ціни - на 1,78%. Імпортні антибіотики у жовтні коштували 111,39 грн за 10 таблеток, тоді як у березні - 107,63 грн за 10 таблеток (+3,49%).

Аптека, фото: скріншот з відео
Аптека, фото: скріншот з відео


Жарознижувальні та знеболювальні препарати вітчизняного виробництва у жовтні коштували 10,52 грн за 10 таблеток, а в березні - 9,62 грн за 10 таблеток (+9,36%). Імпортні жарознижувальні та знеболювальні препарати у жовтні коштували 18,37 грн за один пакетик, а в березні - 18,99 грн за пакетик (-3,26%).

При цьому за місяць (жовтень проти вересня цього року) ціни на вітчизняні антибіотики знизилися на 0,16%, на імпортні антибіотики зросли на 0,71%, на вітчизняні жарознижувальні та знеболювальні препарати зросли на 0,29%, на імпортні жарознижувальні та знеболювальні препарати знизилися на 2,24%.

Водночас за рік (жовтень 2019 року до жовтня 2020 року) ціни на вітчизняні антибіотики зросли на 4,52%, на імпортні антибіотики - на 4,87%, на вітчизняні жарознижувальні та знеболювальні препарати - на 17,02%, на імпортні жарознижувальні та знеболювальні препарати - на 8,83%.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, у Путіна заговорили про економічні проблеми: падіння рівня життя і ще один мільйон бідних.

Як повідомляв Знай.uа, у Львові від ковіда помер відомий лікар, який заперечував пандемію - "Він теж не вірив…".

Знай.uа писав, жахіття у продуктовому кошику: ніколи не купуйте ці продукти в супермаркеті.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще