Львів'яни занепокоєні, куди пропадає решітка зі зливових стоків. Старовинні решітки забирають під час реконструкції вулиць міста. В черговий раз городяни занепокоїлися долею решіток з вулиці Генерала Чупринки.

Львів'яни висловили стурбованість, оскільки під час реконструкції бруківки демонтували і «рідні» зливові стоки. У соцмережі поставили запитання, Яка доля цих решіток, куди їх відвезли і чи повернуть їх назад після ремонту вулиці.

Фото і пост в Facebook написав користувач Vitali Malygin. Городяни розповіли, що решітки повернули назад тільки після звернення людей на гарячу лінію міста Львова. У коментарях городяни заявили, що решітки прослужили вже 100 років і прослужать ще стільки ж. Також були і ті, хто висловився за демонтаж таких конструкцій, так як частина з них давно вкрали і замінили на пластикові, а частина так і стоять старовинні.

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Показати ще

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Львові житлові будинки заливає каналізація. у підвалах стоїть вода і сморід.

Також Знай писав, що у Львові узаконили перший одностатевий шлюб в Україні. Юрист однієї з дівчат знайшов лазівку в законі, і дівчата стали практично офіційно подружжям. Це звичайно не повноцінний шлюб, але, тепер у них є більше прав, як у подружжя.

Нещодавно Знай передавав, що в мережі показали фото жінок, яких вважали красунями понад століття тому.