Нещодавно у соціальних мережах з'явилося відеозвернення ієрм. Севастіяна Дмитруха, у якому він як священник Української Греко-Католицької Церкви та директор Музею митрополита Андрея Шептицького Львівської Архиєпархії УГКЦ підтримав Максима Козицького та партію «Слуга народу» на місцевих виборах.

До того ж він звернувся до виборців з агітаційним закликом. Відповідне відео було оприлюднено на сторінці «Команда Зеленського у Львові» у ФБ.

Отець Севастіян підтримав Максима Козицького та команду Слуги Народу

🇺🇦 Отець Севастіян, директор Музею Митрополита Андрея Шептицького підтримав Максима Козицького та команду Слуги Народу ✅ 25 жовтня підтримайте Максима Козицького та команду Слуги Народу: №1 у бюлетені до Львівської обласної ради №16 у бюлетені до Львівської міської ради 📌 Львівщина має розвиватись!

Geplaatst door Команда Зеленського у Львові op Dinsdag 20 oktober 2020


Згодом на сайті Львівської Архиєпархії зазначили, що така агітація є неприпустимою.

"З огляду на порушення ієрм. Севастіяном Дмитрухом припису Інструкції, відразу після появи згаданого відеозвернення йому було висловлене братнє упімпення та повідомлено, що такого роду дії, у разі їх повторення, підлягатимуть відповідним карним санкціям згідно з нормами ККСЦ та КПП УГКЦ. Ієрм. Севастіян прийняв упімнення та перепросив усіх тих, кого міг згіршити своїми словами та діями.

Користаючи з нагоди, закликаю представників усіх політичних партій в Україні не використовувати священників, монахів чи монахинь у своїх політичних агітаціях", - сказано у повідомленні.

Скріншот

Популярні новини зараз
Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що депутат Львівської міськради та керівник організації» Варта 1 " Ігор Зінкевич заявив про участь у виборах мера Львова. На виборах 2015 року Зінкевич вже брав участь, тоді він посів шосте місце з результатом 3,3%, зараз соціологи прогнозують йому майже 10%.

Також Знай повідомляв, що у Львові від чинного мера Андрія Садового біжать депутати в партію " Слуга народу". Так, стало відомо, що депутат Львівської обласної ради від політичної партії "Самопоміч" зараз балотується від Партії "Слуга народу". Йдеться про депутата Івана Собка.

Нещодавно Знай передавав, що мер Дніпра Борис Філатов прокоментував кандидатів на посаду міського голови від " Слуги народу".