У Львові розшукують безвісти зниклу неповнолітню дівчину, яка проживала у притулку.

Про це повідомляє керівник «Варти-1» Ігор Зінкевич.

Так, стало відомо, що Шевченківським ВП ГУНП у Львівській області розшукується безвісти зникла Товпаш Вікторія Віталіївна, 06.09.2004 р.н. (останніх три тижні проживала в притулку на Левандівській).

У Львові розшукують дівчину


Тур Орися Дмитрівна, яка разом з нею лежала в одній палаті на Орлика повідомила, що її останній раз бачила 7 жовтня о 22:00 більше ночувати дівчина не приходила.

Уважно придивіться до фото, якщо ви бачили цю дівчину чи знаєте про її місцеперебування, то повідомте про це на спеціальну лінію 102 або за номером телефону 0969410917. Важлива будь-яка інформація, адже на кону життя та здоров'я дівчини.

У Львові розшукують дівчину

Нагадаємо, Знай повідомляв, що в Києві пропала безвісти дівчинка, яка страждає важкою формою аутизму. Пошуки зниклої дитини ведуть по всій області.

Популярні новини зараз

Заради уваги дам серця: павуки здатні "співати" пісні за допомогою опалого листя

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

"Холостяк" Міша Заливако зізнався ще до фіналу, що перебуває у відносинах: "Вона там не випадково"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще

Також Знай повідомляв, що в Івано-Франківській області стався інцидент-там розшукують молодика, який поїхав на заробітки до Польщі і зник. Кузан Роман Іванович проживає в Долинському районі.

Нещодавно Знай передавав, що в Івано-Франківську розшукують дівчинку-підлітка.