На Львівщині сталася ДТП з неповнолітніми особами. Про це розповіли в Управлінні з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Повідомляється, що 29 серпня, близько 00:30, в місті Жидачів Львівської області, по вулиці Січових Стрільців сталася ДТП. Скутер Yamaha Jog, за кермом якого був неповнолітній юнак, скоїв наїзд на пішохода, який стояв на узбіччі.

Читайте Знай в Google News!

Постраждалим виявився житель села Гніздичів Жидачівського району 2003 року народження.

Як виявилося, водій скутера перебував у стані алкогольного сп'яніння.

В результаті ДТП потерпілий отримав забій грудної клітини, а водій скутера — забій носової перегородки.

Обидва неповнолітні отримали необхідну медичну допомогу і були відправлені додому.

В даний момент встановлюються всі обставини події.

автомобіль поліції, фото ілюстративне: Facebook Патрульна поліція Львівської області

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що у Дніпрі в середу, 26 серпня, на пішохідному переході легковий автомобіль на смерть збив літню жінку.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Києві п'яний майор скоїв наїзд на трьох курсанток військового вишу, за останніми даними - медиків.

Також, "Знай.uа" писав, що на Тернопільщині сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждала дитина, а водій зник.

Популярні новини зараз
Тариф на воду перевищить 100 грн за куб: платіжки зростуть на сотні гривень Доплати до 3 100 грн до Дня Незалежності: кому ПФУ нарахує гроші автоматично Пенсія до 10 380 грн: ПФУ автоматично продовжить виплати ВПО, навіть якщо пенсіонер працює Пенсія зросте до 6000 грн: перерахунок за віком настане у 65 років
Показати ще