У Львівській області в місті Самбір городяни вийшли до мерії з протестом. З сьогоднішнього дня місто опинилося в червоній зоні карантину і тепер життя людей має радикально змінитися.

У місті Самбір городяни не погодилися на ці зміни і вийшли під стіни мерії. Градоначальник тільки сьогодні вийшов з відпустки і тепер не знає, як вчинити. Він заявив, що буде збирати міськрада, а потім зберуть засідання комісії з ТЕБ і НС.

Люди налаштовані серйозно, тому мер був змушений сказати, що робота магазинів просто необхідна, але потрібно дотримуватися карантину всім. Крім того, до протестувальників вийшли заступники Гамари. Вони нічого активістам не сказали і відмовилися від коментарів.

Нагадавши, Знай писав, що на Рівненщині також змінили колір деяких районів. Дубно потрапило до Червоної карантинної зони, місцева влада роз'яснила, що можна, а що ні. В результаті жителям червоних міст доведеться ходити на роботу пішки. Громадський транспорт тимчасово припинив своє пересування містом для жителів, які не є працівниками медичних установ, банків, продовольчих підприємств, а також держслужбовцями або будь-якими іншими працівниками, які забезпечують соціально-важливі функції обласного центру.

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Показати ще

Також Знай повідомляв, що в Дніпропетровській області з 1 вересня запрацюють дитячі садки. Після цього влада роз'яснила, які вимоги до дітей та вихователів, а також розповіла, що відбуватиметься, якщо хтось захворіє. Міністр Степанов заявив, що установи будуть закриті тільки в червоній зоні.

Нещодавно Знай передавав Київ потрапив у жовту карантинну зону через різке зростання захворюваності.