У Львові співробітники Муніципальної варти перевищують свої повноваження, влаштовуючи перевірки громадянам та магазинам нібито за недотримання карантинних обмежень. При цьому вони самі не дотримуються вимог карантину, стверджують у спільноті «Варта 1» у соціальній мережі Facebook.

«Муніципальна варта не дотримується правил карантину, ходять юрбою, завалюють в магазин з не зрозумілими перевірками і претензіями, самі без рукавиць людей дістають за їх відсутність, хамлять, коли стала телефонувати у поліцію, втекли», - зазначає авторка посту.

«Гаряча лінія міста Львова чомусь пост не пропустила і звернення по телефону не прийняли, сказали - дзвоніть у поліцію», - додає автор відео.

«В рукавицях не зручно штрафи виписувати і руки в кишені ховати», «Пора цих півнів гнати в шию і створити варту, як у Києві, з ветеранів», «А та бидловарта має якісь юридичні повноваження на перевірки?», - коментують ситуацію львів’яни.

Популярні новини зараз

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

«Бачили, скільки людей стоїть в черзі? Це результат закриття ринків, стояти годинами в черзі - це нормально?», - додають інші коментатори.

Нагадаємо, у Львові через кризу, викликану карантином, вирішили скоротити майже дві сотні чиновників. Про це у своєму відеозверненні заявив мер міста Андрій Садовий.

Нагадаємо, раніше Садовий надумав "в’їхати" у кабінет мера на швидкій, нову аферу викрили в зародку