З 6 квітня усі торгові заклади Львова мають забезпечити можливість безготівкової оплати на товари, а з 20 квітня на таку оплату рекомендують перейти і всім ринкам міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як стало відомо, то вчора на засіданні комісії ТЕБ і НС було прийняте рішення звернутись до Національного банку України щодо пониження ставки користування платіжними терміналами до 0,5−0,7%. Так, за словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, зниження плати за користування терміналами стимулюватиме підприємців оперативно впроваджувати безконтактну оплату на час дії карантину.

Безконтактна оплата, macuser
Безконтактна оплата, macuser

"Вчора на засіданні комісії ТЕБ і НС розглядалося питання можливості впровадження у всіх закладах, які продовжують працювати, разом із готівковою також безготівкову оплату. Зокрема, ми говоримо про магазини, аптеки, супермаркети тощо. Ми всі знаємо, що гроші є одним із способів передачі, а відтак і поширення вірусів. Таким чином, ми зможемо не лише спростити саму процедуру розрахунку, а й забрати один із можливих шляхів перенесення коронавірусу,"- розповів Москаленко.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Також представники ради поспілкувались із більшістю великих та малих мереж й установ, вони готові це робити. До того ж і банки готові пійти на зустріч - вони теж готові оперативно впроваджувати безконтактну оплату у тих установах, у яких її ще не встановили.

"Вчора ми мали зустріч з банками. Зараз ми працюємо над визначенням моделі відсотку, який має стягуватись. Ми просимо НБУ, аби він зменшив відсоток за користування терміналами для підприємців на час карантину. Нам важливо мінімізувати вартість за користування, для того, аби стимулювати підприємців впроваджувати безконтактну оплату", — сказав Андрій Москаленко.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше ПриватБанк пояснив, коли українці зможуть отримати свою валюту "на руки"

Як повідомляє портал «Знай.uа» Не тільки ПриватБанк - 5 українських банків продовжили термін дії карток

Також «Знай.uа " писав, що Верховна Рада "розбудила" гривню, курс до долара надихнув українців