На Львівщині спостерігаються стрімкі темпи скорочення кількості населення - цифри свідчать, що щороку галичан стає усе менше.

Подробиці повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Кількість померлих в області порівняно з січнем–листопадом 2018 року збільшилась на 366 осіб (на 1,2%) і становила 30167 осіб, йдеться у повідомленні.

Мер Львова Андрій Садовий у церкві, фото: То є Львів

Статисти називають причини скорочення населення, посилаючись на дані медиків. Так на 100 випадків смертей припало 67 живонароджених дітей. Найвищий рівень смертності був у Перемишлянському (209 померлих на 10 тис. населення) та Жидачівському (180 померлих на 10 тис. населення) районах, найнижчий – у Новому Роздолі (103 померлих на 10 тис. населення) та Дрогобичі (110 померлих на 10 тис. населення).

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

В лікарні, фото Уніан
В лікарні, фото Уніан

"За причинами смерті перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті", – резюмують у повідомленні.

Природне скорочення населення (у результаті переважання кількості померлих над кількістю живонароджених) у січні–листопаді 2019 року становило 9857 осіб (у січні–листопаді 2018 року – 8167 осіб). Упродовж січня–листопада 2019 року зареєстровано 14391 одруженння, що на 160 (на 1,1%) більше відносно січня–листопада 2018 року.

Нагадаємо, раніше понад 2 тисячі людей по всьому світу вже заразилися від нового коронавірусу з Китаю.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Канаді зафіксували перший випадок зараження смертельним коронавірусом місцевого мешканця.

Також "Знай.ua" писав, що в Україні грип під час "епідемсезону 2019-2020" забрав вже 11 людських життів. Відомо, що тільки за один тиждень січня захворіло близько 140 тисяч українців, більше половини з яких - діти.