У Броварах під Києвом відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому львів'яни гідно відстояли бійцівську честь Галичини, повернувшись додому не з порожніми руками.

Про це інформує офіційний сайт Львівської ОДА.

У повідомленні йдеться, що друге місце у ваговій категорії +91 кілограм посів львів’янин Олександр Гриців, який у фінальному двобої поступився господарю змагань Дмитру Ловчинському. Ще двоє львів’ян, Олександр Кравець та Дмитро Куля, вибороли бронзу у вагових категоріях 81 кг та 69 кг відповідно.

Львівські боксери гідно виступили на Чемпіонаті України з боксу, фото: Щоденний Львів

Нагадаємо, Олександр Усик здобув дострокову перемогу у дебютному бою в суперважкій вазі проти американця Чазза Візерспуна (38-4, 29 КО).

Як повідомляв портал Знай.ua, Сауль Альварес вважає, що у Дерев'янченко вкрали перемогу над Головкіним.