У Львові народився унікальний малюк із "подвійною статтю" - дитина має як чоловічі, так і жіночі статеві органи.
Про це повідомляє ZAXID з посиланням на інформацію, отриману від медичного персоналу.
За словами львівських хірургів-урологів, малюка наразі готують до серйозної операції, яка покликана сформувати стать дитини.

"Ця патологія вважається дуже рідкісною, і за останні 10 років у львівський Охматдит звернулися батьки тільки трьох дітей. Двічі хірурги успішно проводили операції, остаточно визначають стать дитини", - розповідають медики.

Операції із формування статі уже можна зробити в Україні, фото: То є Львів

За словами дитячого уролога Львівської обласної лікарні Охматдит Андрія Поцюрко, вперше батьки звернулися до них, коли малюкові було 9 місяців. І на той момент було не ясно, хлопчик це чи дівчинка, оскільки зовнішні геніталії мали ознаки обох статей.

"Після детального обстеження стало зрозуміло, що у малюка є матка, маткова труба веде до яєчників, а зліва розташована незрозуміла залоза. Уже потім з'ясувалося, що це яєчко. Отже, дитина – істинний гермафродит, має і жіночі, і чоловічі статеві залози. Це дуже рідкісна патологія і в Україні є лише кілька фахівців, які допомагають таким дітям скорегувати їх стать", – наголошує Андрій Поцюрко.

Львівська лікарня
Львівська лікарня

Варто додати, що з моменту народження дитини батьки сприйняли її як дівчинку і дали немовляті жіноче ім'я. У результаті безлічі обстежень і консультацій було вирішено формувати малюкові стать дівчинки. На плановій операції за допомогою лапароскопії буде видалено яєчко, а також буде проведена пластика зовнішніх статевих органів.
За словами лікаря, до теперішнього часу і матка і яєчники дитини трохи менше, ніж повинні бути до цього віку. Проте це питання можна вирішити за допомогою гормонотерапії.
Передбачається, що операція відбудеться через кілька місяців.

Нагадаємо, наднебезпечний грибок вб'є вас за 90 днів.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, лондонські медики допоможуть визначити походження штаму.

Також Знай. ua писав, що вчені вивчили новий механізм захисту від ВІЛ.