Ідея з метро у місті Львів завжди була актуальною, адже такий крок дозволить вирішити проблему транспортних перевезень у місті, що зараз є таким болючим для усіх жителів.

Про це пише "Вголос".

Та чи реально це зробити метро у Львові? Чи людей просто водять за ніс міфом, який неможливо реалізувати. На ці питання відповів очільник міста Винники, що під Львовом, голова ГО "Великий Львів" Володимир Квурт.

Популярні новини зараз

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Показати ще

Володими важає, що шанси є і чималі, проте перш за все потрібно з холодним розумом проаналізувати пропускну здатність львівських вулиць.

"Ми ж прекрасно розуміємо, що у нас є великі проблеми із цим. Наприклад, Рясне. Ми можемо купити і виставити на маршрут ще 100 автобусів, скажіть, вони будуть швидше їхати? Очевидно, що ні, тому, що корки і пропускна здатність вулиць у Львові залишається сталою, а подекуди й зменшується за рахунок того, що з’являються нові об’єкти, а цього ніхто не враховує", - вважає Квурт

Метро для Львова - це як друге дихання для спортсмена. Воно дозволить вирішити проблему транспортних перевезень, не порушивши історичний ансамбль міста, не створивши небезпеку для мешканців і зробити таке абсолютно реально.

"Станція метро може бути на залізничному вокзалі, потім колія пройде через летовище, по дотичній в районі автовокзалу, вийде в районі вул. кн. Ольги. Тоді біля станції метро пересадка на трамвай, який їде у центр. Це дасть можливість досить швидко і комфортно добиратися в Рясне, у район вул. В. Великого чи на Сихів", - розповідає пан Володимир.

Квурт вірить, що головне - бажання. Побудувати метро у Львові цілком реально, проте якщо ми сьогодні не почнемо займатися дослідженням того, чи це можливо і що це потрібно, то завтра, коли буде колапс, стане пізно.

Нагадаємо, що Ілон Маск поклав око на Львів, справа в метро: "Вони зводять мене з розуму"

Також портал писав, що Садовий підписався на метро у Львові: українці пригадують Кличка з Виноградарем

Як повідомляв портал Знай.uа, в Києві 12 липня близько 9 ранку обмежили рух на "синій", Оболонсько-Теремковской лінії метрополітену.